Telefonarium to profesjonalna naprawa telefonów Wrocław, usługi serwisu telefonów oraz innych usług związanych z telefonami komórkowymi, m.in.:


 • Serwis telefonów.
 • Serwis iPhone.
 • Serwis Samsung .
 • Serwis Xiaomi.
 • Naprawa Samsung, iPhone, Xiaomi.
 • Wymiana szybki IPhone, Samsung, Xiaomi.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowa pogwarancyjna naprawa telefonów, która w 90% realizowana jest na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. U nas naprawa telefonu bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced

Serwis LG

Wymiana szybki

Lp Usługi – Hardware LG Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 LG KP500 LG KP500i Cookie LG KU990 LG KC910 oryginał 69-79 30min.
2 LG KF600 LG GD510 Solar LG GT505 LG GS290 LG GM360 Bali LG GT540 Swift oryginał 99-119 30min.
  Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794!      

Twój telefon LG utracił sprawność? Zajmiemy się tym

LG jest jedną z tym marek, które można polecić każdemu, kto chce mieć pewność, że otrzyma wysokiej klasy, godne zaufania urządzenie. Nic nie jest jednak wieczne. Im lepsze i bardziej wszechstronne są współczesne telefony, tym intensywniej z nich korzystamy, co przekłada się na usterkowość. Użytkownicy modeli tej marki zamieszkujący Wrocław (a dzięki możliwości skorzystania z naprawy wysyłkowej także i inni) nie muszą się jednak tym zanadto martwić. Serwis telefonów LG, jaki oferujemy pozwala przywrócić do pełnej sprawności egzemplarze, w których doszło do awarii czy zużycia wyświetlacza, głośnika, mikrofonu czy złącza. Naprawa telefonów LG wykonywana jest u nas w sposób podporządkowany wygodzie Klienta, a więc przede wszystkim w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy ponadto w stanie pogodzić szybkość pracy z pełną skutecznością dokonywanych reperacji. Zachowujemy jednocześnie atrakcyjne ceny naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Oferowany przez Telefonarium serwis telefonów LG to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników urządzeń tej marki

Przyglądając się poszczególnym modelom, jakie na przestrzeni ostatnich lat trafiały do oferty LG, trudno znaleźć słabe ich strony. Ten producent zdecydowanie za każdym razem dokładał wszelkich starań, aby tworzyć nie tylko urządzenia odpowiadające potrzebom odbiorców, ale i wyznaczać nowe kierunki. Mimo wszystko jednak, popularność tych telefonów nie jest tak wielka, jak na to zasługują. My, dzięki bogatemu doświadczeniu, prowadzimy jednak także skuteczny serwis telefonów LG. Jeśli więc masz telefon tego producenta i chcesz, by mógł Ci doskonale służyć nadal mimo pojawiających się usterek, przynieś go do nas, a my fachowo się nim zajmiemy i zwrócimy w pełni sprawnego. Często nie trzeba pozbywać się wciąż doskonale spełniających swoje zadania egzemplarzy, które utraciły sprawność na skutek różnego rodzaju uszkodzeń, eksploatacyjnego zużycia, czy innych defektów. Każda naprawa telefonów LG dokonywana przez Telefonarium daje pewność poprawnej pracy poddanego niej urządzenia. Naszą siedzibą jest Wrocław. Zapraszamy.

Przydatne informacje

 • Naprawy przeprowadza właściciel
 • Parking dla klienta
 • Bezpłatna wycena
 • Płatność kartą
 • Telefon zastępczy

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794