Telefonarium to profesjonalna naprawa telefonów Wrocław, usługi serwisu telefonów oraz innych usług związanych z telefonami komórkowymi, m.in.:


 • Serwis telefonów.
 • Serwis iPhone.
 • Serwis Samsung .
 • Serwis Xiaomi.
 • Naprawa Samsung, iPhone, Xiaomi.
 • Wymiana szybki IPhone, Samsung, Xiaomi.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowa pogwarancyjna naprawa telefonów, która w 90% realizowana jest na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. U nas naprawa telefonu bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced

Serwis Sony

Wymiana szybki

Lp Usługi – Hardware Sony Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1  Sony Xperia M zamiennik jakości oryginału 120-160 1 godz -1dnia
2  Sony Xperia M2 zamiennik jakości oryginału 150-180 1 godz -1dnia
3 Sony Xperia E4 jakość oryginału 160zł 1-2dni
190zł 1 godz- 1dnia
4 Sony Xperia Compact Z1 (szybka + dotyk + wyświetlacz) zamiennik jakości oryginału 250zł 1 dzień
270zł 2 godz.
5 Sony Xperia Compact Z3 (szybka + dotyk + wyświetlacz) zamiennik jakości oryginału 250zł 1-2dni
270zł 2 godz.
6 Sony Xperia      Z  /  Z1   (szybka + dotyk + wyświetlacz) zamiennik jakości oryginału 250-270zł 1 godz- 1 dnia.
7 Sony Xperia     Z2  / Z3    (szybka + dotyk + wyświetlacz) zamiennik jakości oryginału 250zł 5-10 godz.
260-270zł 1 godz.
   Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794!              

Wykonywana przez nas naprawa telefonów Sony zawsze jest szybka i skuteczna

Po latach współpracy z przedsiębiorstwem Ericsson, w 2012 roku firma Sony już wyłącznie pod własną, samodzielną marką wkroczyła na rynek smartfonów. Od tamtego czasu pojawił się szereg ciekawych modeli, z których niejeden zyskał sobie wśród odbiorców szerokie uznanie. Choć Japończycy nie ustają w przygotowywaniu coraz to nowych propozycji, te starsze z powodzeniem mogą nam służyć jeszcze przez długi czas. Niezbędny jest jednak do tego profesjonalny serwis telefonów Sony. Dzięki bogatemu doświadczeniu, kwalifikacjom serwisanta i wykorzystywaniu wyłącznie wysokiej jakości części zamiennych, każda naprawa telefonów Sony dokonywana przez Telefonarium jest nie tylko skuteczna, ale także szybka i niedroga. Wiemy, jak bardzo pomocny jest w codziennym życiu współczesny telefon – nasi Klienci nigdy nie muszą więc zbyt długo oczekiwać na jego naprawę – zazwyczaj wykonujemy niemal natychmiast zwracając sprawne urządzenie jego właścicielowi. Naszą siedzibą jest Wrocław. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Telefonarium wykonuje szybki i skuteczny serwis telefonów Sony. Przynieś do nas swoje urządzenie, a my damy mu drugie życie

Trudno wątpić w to, że oferowane w ostatnich latach odbiorcom telefony Sony to wyroby z wyższej półki. Nawet najdoskonalsze urządzenie może jednak nie podołać trudom użytkowania, zwłaszcza jeśli jest ono wykorzystywane z taką intensywnością. Ze smartfonem nie rozstajemy się bowiem często przez cały dzień, korzystając z niego dla potrzeb związanych z wykonywaną pracą, rozrywką i wielu innych. Przestają więc spełniać swoje zadanie np. mikrofony czy głośniki. Podobnie jak w przypadku innych współczesnych telefonów, wielkiej troski wymaga także ekran, który może zostać uszkodzony na skutek uderzenia czy upadku. Ze skutkami każdej takiej sytuacji można sobie jednak poradzić bardzo szybko. Wrocław jest bowiem miastem, w którym działa serwis Telefonarium, w którego ofercie znajduje się także naprawa telefonów Sony. O jakości wykonywanej przez nas pracy przekonało się już wielu zadowolonych Klientów, mogących nadal korzystać ze swoich przywróconych do pełnej sprawności aparatów. Z równą dbałością o rezultat zadbamy o urządzenie każdego kolejnego.

Przydatne informacje

 • Naprawy przeprowadza właściciel
 • Parking dla klienta
 • Bezpłatna wycena
 • Płatność kartą
 • Telefon zastępczy

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794