Telefonarium to profesjonalna naprawa telefonów Wrocław, usługi serwisu telefonów oraz innych usług związanych z telefonami komórkowymi, m.in.:


 • Serwis telefonów.
 • Serwis iPhone.
 • Serwis Samsung .
 • Serwis Xiaomi.
 • Naprawa Samsung, iPhone, Xiaomi.
 • Wymiana szybki IPhone, Samsung, Xiaomi.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowa pogwarancyjna naprawa telefonów, która w 90% realizowana jest na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. U nas naprawa telefonu bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced

Serwis Telefonów

Nasze cenniki

Zapoznaj się z cennikami naszych usług w zależności od marki/producenta Twojego urządzenia.

 

Nasz błyskawiczny serwis telefonów oferuje skuteczną pomoc

Telefony pełnią dziś zadania, jakich jeszcze nie tak dawno w ogóle byśmy od nich nie oczekiwali. Ogromna wielofunkcyjność, jaką charakteryzują się dostępne dziś modele czyni z nich znakomitych pomocników w najróżniejszych zadaniach. Ta intensywność użytkowania, w połączeniu ze złożonością ich budowy powoduje, że szybka naprawa telefonów staje się usługą coraz bardziej niezbędną. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie stworzyliśmy serwis telefonów komórkowych, w którym najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Utrata tak wszechstronnego urządzenia jest dziś kłopotem – nasz serwis GSM pozwala szybko się go pozbyć i to w dodatku minimalnym kosztem. Atrakcyjne ceny oferowanych przez nasz serwis smartfonów usług są bowiem kolejnym istotnym atutem naszej oferty. Ale i to nie koniec: każda naprawa telefonu wykonana jest z największą dbałością zapewniającą jej pełną skuteczność. Decydując się na nasze usługi nie trzeba więc wybierać między niską ceną, a krótkim czasem wykonania czy jakością. To właśnie jest przyczyna naszego sukcesu.

Wybierając serwis GSM Telefonarium masz pewność, że Twoje urządzenie trafi w dobre ręce

Wszystko wskazuje na to, że w przynajmniej niektórych dziedzinach techniki minęły już czasy, kiedy ambicją konstruktorów było to, aby tworzone przez nich wyroby mogły służyć użytkownikom jak najdłużej. Obecnie dochodzi do tego bardzo szybkie tempo wzrostu parametrów użytkowych elektroniki i wymagań sprzętowych. Z punktu widzenia producentów troska o długi czas użytkowania nie jest więc opłacalna. Generalnie doskonałe technicznie telefony miewają więc pewne słabe strony. Na szczęście Wrocław jest miastem, w którym działa znakomity serwis telefonów komórkowych Telefonarium, w którym każda usterka usuwana jest błyskawicznie, skutecznie i z zachowaniem atrakcyjnej ceny. Jeśli Twój telefon odmawia posłuszeństwa, a nie chcesz jeszcze ponosić kosztów zakupu kolejnego bądź przechodzić na gorszy, przynieś go do nas, a nasz serwis smartfonów przywróci go do pełnej sprawności tak szybko, jak będzie to możliwe. Sprawdź nasz cennik dla poszczególnych marek i modeli a przekonasz się, że usunięcie defektów Twojego urządzenia nie stanowi problemu. Dzięki temu, że możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem i korzystamy wyłącznie z najlepszych części zamiennych (oryginalnych, a jeśli zamienników, to zawsze wysokiej klasy), każda naprawa telefonu, jaką wykonujemy, przynosi właściwy efekt, zapewniając możliwość jego dalszego satysfakcjonującego użytkowania. Jeśli odwiedzasz Wrocław, bądź także jest to Twoje miasto, pamiętaj, że w razie problemów z telefonem łatwo możesz uzyskać skuteczną i niedrogą pomoc.

Przydatne informacje

 • Naprawy przeprowadza właściciel
 • Parking dla klienta
 • Bezpłatna wycena
 • Płatność kartą
 • Telefon zastępczy

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794