COVID-19

Wasze bezpieczeństwo to dla nas absolutnie priorytetowa sprawa. Dlatego w naszych serwisie ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higienicznych.

  • Telefony przekazywane są na zewnątrz serwisu.
  • Dezynfekowane płynem zawierającym pow. 70% alkoholu izopropylowego.
  • Do każdej naprawy używamy jednorazowych rękawiczek .
  • Kontakt z serwisantem jest poprzez plexi a odległość nie jest mniejsza niż 1,5 metra.
  • Co kilkadziesiąt minut dezynfekujemy narzędzia.
  • Wraz z odbiorem urządzenia otrzymują Państwo jednorazowy gazik (70% alkoholu).
  • Możliwość odbioru telefonu kurierem rowerowym na terenie Wrocławia.
  • Zalecamy płatność kartą płatniczą.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. Napraw telefon bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced
poniedziałek, 03 sierpień 2020 05:46

Interesuje Cię telefon marki Apple? Oto lista najpopularniejszych usterek zgłaszanych w iPhone!

Apple iPhone to nowoczesne smartfony, które należą do najfunkcjonalniejszych oraz najdroższych rozwiązań na współczesnym rynku. Ich wysoka wartość początkowa sprawia, że każdy użytkownik przykłada szczególną uwagę do odpowiedniego zabezpieczenia telefonu. Przypadki jednak chodzą po ludziach. Zobacz, na jakie usterki powinieneś najbardziej uważać. Oto ranking Telefonarium!

 

Pajęczynka na ekranie już dawno wyszła z mody. Rozbity wyświetlacz? Odwiedź serwis!

Tak jak w każdym telefonie, również w urządzeniu marki Apple wyświetlacz jest komponentem najbardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. Zwłaszcza w nieco nowszych modelach. Już seria X rozpoczęła erę olbrzymich, bezramkowych ekranów. Została ona kontynuowana w iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro. Tego typu komponenty charakteryzują się sporą powierzchnią użytkową. W wielu przypadkach może przekraczać ona nawet 90% frontu całego urządzenia. O tak duży ekran należy kompleksowo dbać. Inaczej, podczas przypadkowego upadku, prawdopodobieństwo usterki wzrasta. Serwis iPhone w Telefonarium to przeważnie wymiana rozbitego wyświetlacza. Jesteśmy specjalistami również w montażu nowej szybki. Sprawdź nasz cennik i umów się na odpowiednią usługę!

Awaria akumulatora tylko na pierwszy rzut oka okazuje się mało poważnym problemem

Jeśli mowa o najpopularniejszych usterkach w telefonach marki Apple, nie można pominąć baterii. Akumulator eksploatowany do granic możliwości każdego dnia przeważnie po kilku latach będzie domagał się błyskawicznej wymiany. Firma z Cupertino udostępniła nawet funkcję, pozwalającą na śledzenie stopnia zużycia baterii. Eksperci twierdzą, że spadek kondycji poniżej 90% jest oznaką konieczności udania się do profesjonalnego serwisu. Żywotność akumulatora uzależniona jest od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest poprawność użytkowania oraz ładowania telefonu.

Od wody trzymaj się z daleka. Zawilgocenia lądują na podium naszego zestawienia

Warto zapamiętać, że awaria smartfona nie zawsze musi oznaczać rozkruszonego wyświetlacza lub akumulatora o nieregularnych kształtach. Do czołówki najpopularniejszych usterek należy również zawilgocenie. Współczesny telefon komórkowy posiada co prawda certyfikaty wodoodporności IP, jednak w zdecydowanej większości przypadków to za mało – zalane telefony wciąż trafiają na stół specjalistów zatrudnianych w Telefonarium. W przypadku tego typu uszkodzenia niezwykle ważna jest błyskawiczna reakcja. Nie mówimy tutaj o legendarnej już misce wypełnionej ryżem. Fachowo wykonane osuszenie w serwisie telefonów komórkowych okazuje się być niezbędnym zabiegiem.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Skontaktuj się z nami

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok