COVID-19

Wasze bezpieczeństwo to dla nas absolutnie priorytetowa sprawa. Dlatego w naszych serwisie ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higienicznych.

  • Telefony przekazywane są na zewnątrz serwisu.
  • Dezynfekowane płynem zawierającym pow. 70% alkoholu izopropylowego.
  • Do każdej naprawy używamy jednorazowych rękawiczek .
  • Kontakt z serwisantem jest poprzez plexi a odległość nie jest mniejsza niż 1,5 metra.
  • Co kilkadziesiąt minut dezynfekujemy narzędzia.
  • Wraz z odbiorem urządzenia otrzymują Państwo jednorazowy gazik (70% alkoholu).
  • Możliwość odbioru telefonu kurierem rowerowym na terenie Wrocławia.
  • Zalecamy płatność kartą płatniczą.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. Napraw telefon bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced
poniedziałek, 16 marzec 2020 07:11

Uszkodzony smartfon? Poznaj kilka powodów, dla których warto go naprawić w Telefonarium

Współczesne telefony komórkowe charakteryzują się ogromną funkcjonalnością oraz podatnością na liczne uszkodzenia mechaniczne. Zdecydowana większość z usterek nie jest objęta gwarancją. Z tego powodu warto znać pogwarancyjny serwis, który kompleksowo zaopiekuje się Twoim sprzętem. Telefonarium cieszy się uznaniem wśród Klientów od wielu lat. Podejmujemy się każdej naprawy i maksymalnie wydłużamy żywotność drogocennej elektroniki. Przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z naszych usług. Zobacz, że serwis smartfona nie musi być kosztowny!

 

Wymiana szybki, naprawa akumulatora... Do Telefonarium możesz zgłosić się z każdą usterką!

Jako niezwykle doświadczeni eksperci, którzy serwisują drobną elektronikę użytkową od wielu lat, zajmujemy się naprawą niemalże wszystkich marek i modeli współczesnych telefonów. Zatrudniani przez nas specjaliści kompleksowo zaopiekują się Twoim urządzeniem. Wymiana szybki iPhone 7, baterii i gniazda ładowania w najpopularniejszych smartfonach nie stanowi dla nich żadnego problemu. Korzystamy wyłącznie z pierwszorzędnej jakości części zamiennych. W większości przypadków są to elementy oryginalne bądź wysokiej klasy zamienniki. Serwis na takich komponentach charakteryzuje się skutecznością. To właśnie dlatego Telefonarium może pochwalić się tytułem niekwestionowanego lidera naprawy na lokalnym rynku. Zamieszkujesz Wrocław lub okolice? Odwiedź nas i przekonaj się, że usterki w telefonach iPhone, Samsung, Huawei czy chociażby Xiaomi są dla nas prawdziwą bułką z masłem!

Ekspresowy serwis na miejscu i naprawa wysyłkowa. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania

Kompleksowa obsługa oraz profesjonalne podejście do tematu pogwarancyjnej naprawy telefonów. To właśnie takie czynniki wyróżniają Telefonarium na tle firm konkurencyjnych. Doskonale wiemy, jakie są oczekiwania współczesnego Klienta, który boryka się z problemem usterek w smartfonach. Z myślą o najbardziej zabieganych użytkownikach uruchomiliśmy błyskawiczne naprawy od ręki. Zdecydowaną większość awarii eliminujemy maksymalnie w kilkanaście minut, co sprawia, że nie musisz rozstawać się ze swoim urządzeniem na kilka dni roboczych. Chcesz skorzystać z naszych usług, ale nie zamieszkujesz Wrocławia lub okolic tego miasta? Uzupełnij specjalny formularz oraz zamów kuriera w dowolne miejsce na mapie Polski. Czas realizacji usługi zrobi na Tobie wrażenie!

Dokładną cenę, rodzaj użytych części oraz czas naprawy sprawdzisz bez wychodzenia z domu!

Z naszymi potencjalnymi Klientami zawsze gramy w otwarte karty. Nie mamy nic do ukrycia, a w celu maksymalnego przyśpieszenia realizacji dowolnej usługi wprowadziliśmy obszerny cennik na naszej stronie internetowej. Odwiedź specjalną zakładkę i przekonaj się, że serwis Twojego sprzętu może okazać się nie tylko błyskawiczny, ale również atrakcyjny pod względem finansowym.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Skontaktuj się z nami

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok