COVID-19

Wasze bezpieczeństwo to dla nas absolutnie priorytetowa sprawa. Dlatego w naszych serwisie ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higienicznych.

  • Telefony przekazywane są na zewnątrz serwisu.
  • Dezynfekowane płynem zawierającym pow. 70% alkoholu izopropylowego.
  • Do każdej naprawy używamy jednorazowych rękawiczek .
  • Kontakt z serwisantem jest poprzez plexi a odległość nie jest mniejsza niż 1,5 metra.
  • Co kilkadziesiąt minut dezynfekujemy narzędzia.
  • Wraz z odbiorem urządzenia otrzymują Państwo jednorazowy gazik (70% alkoholu).
  • Możliwość odbioru telefonu kurierem rowerowym na terenie Wrocławia.
  • Zalecamy płatność kartą płatniczą.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. Napraw telefon bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced
poniedziałek, 30 wrzesień 2019 09:48

Jak sprawić, by wydajność baterii telefonu malała jak najwolniej? Podpowiadamy!

Nawet najnowsze urządzenie pozwalające na realizowanie niezliczonych funkcji okaże się nieprzydatne, gdy zabraknie mu energii. Na to, jak szybko się to stanie, możemy mieć istotny wpływ! Baterie telefonów są bowiem nader wrażliwe na sposób użytkowania. Ich wydajność może maleć bardzo powoli, jeśli tylko będziemy pamiętali o kilku prostych zasadach. A nawet, jeśli danemu akumulatorowi pomóc już nie można, z nami nie jest to duży problem.

 

Dbaj o to kiedy i jak ładujesz, a prądu Ci nie zabraknie

Tutaj już nie trzeba formować baterii – można niekiedy usłyszeć z ust sprzedawcy podającego nam nowy telefon. Istotnie, warto o tym przypominać, bo choć archaiczne akumulatory niklowo-kadmowe przeszły do historii już lata temu, to wciąż niektórzy w taki sam sposób traktują współczesne, litowo-jonowe i litowo-polimerowe. Do ich zniszczenia nie musi wówczas dość, jednak tylko dlatego, że większość modeli jest w prosty sposób zabezpieczona – wyłącza się zanim poziom energii, wbrew temu, co pokazuje wskaźnik, spadnie do zera. Robić tego więc nie tylko nie trzeba – nie należy, jeśli zależy nam na bezproblemowym użytkowaniu własnego egzemplarza.

Aby nie narażać się na nadmierne ryzyko należy unikać rozładowania do poziomu poniżej 20%. Czy to oznacza, że trzeba ładować kiedy tylko nadarzy się okazja? Niekoniecznie, bowiem ciągłe ładowanie „do pełna” także nie pomaga akumulatorowi zachować najwyższej wydajności. Wystarczy pro prostu pamiętać o swoim telefonie i przed wyjściem z domu odpowiednio wcześnie sprawdzić jego stan naładowania. W krytycznych sytuacjach pomocny okazuje się powerbank.

Nieco uwagi wymagają także ładowarki. Jeśli z jakichś przyczyn straciliśmy oryginalną, a gwarancja na nasz smartfon już upłynęła, taka sama niekoniecznie jest nam potrzebna, na rynku znajdziemy wiele znakomitych i bezpiecznych. Ważne, by nie sięgać po najtańsze, nie zapewniające należytej jakości. W najgorszym wypadku może się to skończyć zapłonem telefonu.

Bateria uległa zużyciu a nie jest wymienna? To nie problem

Doświadczenie wielu użytkowników pokazuje, że nawet po roku intensywnego użytkowania smartfona da się zachować pojemność akumulatora daleko przekraczającą 90% fabrycznej. O tym, że warto o to dbać niektórzy przekonują się jednak dość późno, ponadto naszej baterii mogą zaszkodzić także skrajne temperatury, na co niekoniecznie mamy wpływ. W najlepszej sytuacji są posiadacze modeli, w których jest ona wymienna, obecnie jednak wielu producentów z tego rezygnuje, a Apple nie oferował tego nigdy.

Wystarczy jednak przyjść do nas. Telefonarium wykonuje pełny serwis iPhone i wszystkich innych marek. Wymiana baterii nie stanowi najmniejszego problemu i pozwala odzyskać wygodę użytkowania urządzenia. Zaradzamy także problemom związanym np. ze zużytym gniazdem. Przyjdź do nas i przekonaj się, że Twój telefon niskim kosztem można przywrócić do pełnej sprawności.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Skontaktuj się z nami

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok