Telefonarium to profesjonalna naprawa telefonów Wrocław, usługi serwisu telefonów oraz innych usług związanych z telefonami komórkowymi, m.in.:


  • Serwis telefonów.
  • Serwis iPhone.
  • Serwis Samsung .
  • Serwis Xiaomi.
  • Naprawa Samsung, iPhone, Xiaomi.
  • Wymiana szybki IPhone, Samsung, Xiaomi.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowa pogwarancyjna naprawa telefonów, która w 90% realizowana jest na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. U nas naprawa telefonu bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced
środa, 29 wrzesień 2021 10:11

Niezbędne aplikacje nowego użytkownika iPhone

iPhone to urządzenia premium, które nie mają sobie równych i wyróżniają się na tle konkurencji. Charakterystyczny symbol jabłuszka jest nieudolnie powielany przez wiele przedsiębiorstw na całym świecie. Jesteś nowym posiadaczem świeżutkiego iPhona i nie wiesz jakie aplikacje będą Ci najbardziej potrzebne? Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Czy można udoskonalić perfekcję? 

Na wstępie należy zaznaczyć, że do iPhona nie ma konieczności instalowania dużej ilości aplikacji. Urządzenia wyjęte z pudełka wyposażone są w pełnoprawny pakiet biurowy iWorks, aplikację do tworzenia muzyki Garage Band, iMove do wysokiej klasy montażu wideo czy streaming muzyki Apple Music i wideo Apple TV+.  Istnieje jednak parę aplikacji, które jeszcze bardziej usprawnią codzienną obsługę iPhona. 

1. Zanim przejdziesz do instalowania aplikacji, jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z urządzeniami Apple, koniecznym jest założenie i aktywowanie konta Apple ID. Jedyne co musisz podać to imię, nazwisko, mail oraz numer telefonu. Aktywujesz konto i możesz działać w sklepie App Store.

2. Zacznijmy od oczywistości- Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram, Spotify czy aplikacje bankowe. Dzięki tym aplikacjom będziesz mógł porozumiewać się ze znajomymi, słuchać ulubionej muzyki i płacić za zakupy. 

3. Notion - to Twoja mała baza danych, organizer, kalendarz i podręczne miejsce na notatki w jednej aplikacji. 

4. SkyCash- a co powiesz na to, że za pomocną swojego nowego iPhona kupisz bilet na komunikację miejską bez konieczności biegania do kiosku czy sklepu? Wygodne, a jakie praktyczne!. 

5. Wakeout! - czas na ruch, a Twój iPhone Ci o tym przypomni. Lekkie ćwiczenia, które możesz wykonać absolutnie wszędzie. Nie ma wymówek! 

5. Daily Yoga- stres i ciężki dzień w pracy? Poćwicz z własnym iPhonem jogę i pomedytuj przed snem. 

6. Squid- poszerzaj  wiedzę w interesującej Cię tematyce. Jeśli aktualnie nie masz czasu, zapisz artykuł do południowej kawy. 

7. Pocket Casts- zarządzaj podcastami i subskrybcjami kontrolując prędkość ich odtwarzania.

8. Genshin Impact- cóż to za smartfon bez gry. Świetna zręcznościowa rozrywka, w której od czasu do czasu musisz ruszyć głową. 

Aplikacje iPhone

Personalizacja własnego iPhona zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Jednak warto skorzystać z aplikacji, które doceniły miliony na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek jednak napotkasz na problemy ze swoim telefonem marki Apple to pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z usług takich jak serwis iPhone Wrocław, gdzie każdy problem zostanie rozwiązany od ręki. Stwórz swoją piękną przygodę z firmą Apple. 

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794