COVID-19

Wasze bezpieczeństwo to dla nas absolutnie priorytetowa sprawa. Dlatego w naszych serwisie ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higienicznych.

  • Telefony przekazywane są na zewnątrz serwisu.
  • Dezynfekowane płynem zawierającym pow. 70% alkoholu izopropylowego.
  • Do każdej naprawy używamy jednorazowych rękawiczek .
  • Kontakt z serwisantem jest poprzez plexi a odległość nie jest mniejsza niż 1,5 metra.
  • Co kilkadziesiąt minut dezynfekujemy narzędzia.
  • Wraz z odbiorem urządzenia otrzymują Państwo jednorazowy gazik (70% alkoholu).
  • Możliwość odbioru telefonu kurierem rowerowym na terenie Wrocławia.
  • Zalecamy płatność kartą płatniczą.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. Napraw telefon bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced
poniedziałek, 19 październik 2020 05:48

Dlaczego Telefonarium? Zobacz z jakich powodów warto zostawić u nas zepsuty telefon

Na współczesnym rynku możemy zaobserwować znaczący wzrost popularności powstawania placówek zajmujących się serwisem telefonów komórkowych. W przypadku uszkodzonej elektroniki warto jednak postawić na rzetelne rozwiązania. Zastanawiasz się, gdzie powinieneś oddać swojego smartfona? Poznaj kilka powodów przemawiających za wyborem Telefonarium. Zapraszamy!

Największa wiedza na temat serwisów smartfonów. Telefonarium deklasuje konkurencje

Głównym czynnikiem, którym nasz serwis wyróżnia się na tle licznej konkurencji, jest wieloletnie doświadczenie w reprezentowanej branży. Doskonale wiemy, w jaki sposób naprawić Twój telefon tak, aby nie musiał on wracać na stoły serwisantów. W skład oferty Telefonarium wchodzi niemal każda popularna marka. Nie ograniczamy się tylko do jednego producenta, ponieważ wiemy, że zapotrzebowanie na profesjonalny serwis jest ogromne. Zwłaszcza w tak dużej miejscowości, jaką jest Wrocław. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, a dzięki temu nasi Klienci odbierają z uśmiechem na twarzy w pełni sprawne urządzenia. Niczym wypuszczone z taśmy produkcyjnej!

Innowacyjne rozwiązania stanowią o sile naszego serwisu

Telefonarium regularnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego Klienta. Na naszej stronie internetowej znajdziesz tym samym szczegółowy cennik na usługi, takie jak serwis iPhone, Samsung, Huawei, LG bądź nawet Xiaomi. To ogromne ułatwienie, ponieważ już przed wizytą można oszacować, ile powinna wynieść naprawa usterki. Dodatkowo, dla większości serwisów oferujemy błyskawiczny tryb usługi na miejscu. W zaledwie kilkanaście minut jesteśmy w stanie wyeliminować szereg popularnych usterek, a każda praca charakteryzuje się profesjonalizmem i użyciem wyłącznie sprawdzonej klasy komponentów. Współpracujemy ze znanymi dostawcami części.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794
 

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok