COVID-19

Wasze bezpieczeństwo to dla nas absolutnie priorytetowa sprawa. Dlatego w naszych serwisie ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higienicznych.

  • Telefony przekazywane są na zewnątrz serwisu.
  • Dezynfekowane płynem zawierającym pow. 70% alkoholu izopropylowego.
  • Do każdej naprawy używamy jednorazowych rękawiczek .
  • Kontakt z serwisantem jest poprzez plexi a odległość nie jest mniejsza niż 1,5 metra.
  • Co kilkadziesiąt minut dezynfekujemy narzędzia.
  • Wraz z odbiorem urządzenia otrzymują Państwo jednorazowy gazik (70% alkoholu).
  • Możliwość odbioru telefonu kurierem rowerowym na terenie Wrocławia.
  • Zalecamy płatność kartą płatniczą.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. Napraw telefon bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced
poniedziałek, 05 październik 2020 08:45

Uszkodzony telefon komórkowy? Serwis Telefonarium podpowiada, co należy z nim zrobić

Nieszczęścia chodzą po ludziach. Takie powiedzenie doskonale sprawdza się w branży drobnej elektroniki użytkowej. Uszkodzone telefony komórkowe to niemalże codzienność. Wśród niezwykle popularnych usterek jednym tchem można wymienić roztrzaskane wyświetlacze, zaniedbane baterie czy nawet zalania wnętrza urządzenia. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób zachowywać się po awarii? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, jakich błędów nie warto popełniać.

 

Panika jeszcze nikomu nie pomogła. Zachowaj zimną krew, która pomoże Ci oszczędzić gotówkę

Upuściłeś smartfon. Stało się. Ekran jest całkowicie rozbity i nie nadaje się do dalszego używania. Co powinieneś zrobić? Jako doświadczeni serwisanci podpowiadamy. Nie panikuj. Takie przypadki to praktycznie codzienność. Trafiło na Ciebie, ale to jeszcze nie koniec świata. Zdecydowanie jedną z najgorszych rzeczy, jaką możesz w takiej sytuacji zrobić, jest naprawa na własną rękę. Nigdy nie prowadzi ona do niczego dobrego, a pogłębienie usterki może skończyć się zwiększeniem kosztu naprawy. I to znacząco! Skontaktuj się z naszym serwisem Telefonarium. Na pewno Ci pomożemy.

Wybór rzetelnego serwisu telefonów pomoże Ci skutecznie wyeliminować problem

Uszkodzone urządzenie błyskawicznie powinno trafić na stoły specjalistów. Dobrą praktyką będzie sprawdzenie, ile może Cię kosztować ewentualna wymiana naruszonych komponentów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz cennik za serwis iPhone, Samsung oraz wielu innych renomowanych marek. Gramy z naszymi Klientami w otwarte karty i nie mamy nic do ukrycia. Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej naprawie nowoczesnych telefonów komórkowych. Poradzimy sobie z rozbitym wyświetlaczem, uszkodzonym akumulatorem, zalanymi komponentami czy nawet z nieco drobniejszymi usterkami, jak awaria gniazda ładowania lub gniazda słuchawkowego.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Skontaktuj się z nami

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok