COVID-19

Naprawa telefonów Wrocław i Wasze bezpieczeństwo - to absolutnie priorytetowa sprawa, dlatego u nas, ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higienicznych.

  • Telefony przekazywane są na zewnątrz serwisu.
  • Dezynfekowane płynem zawierającym pow. 70% alkoholu izopropylowego.
  • Do każdej naprawy używamy jednorazowych rękawiczek .
  • Kontakt z serwisantem jest poprzez plexi a odległość nie jest mniejsza niż 1,5 metra.
  • Co kilkadziesiąt minut dezynfekujemy narzędzia.
  • Wraz z odbiorem urządzenia otrzymują Państwo jednorazowy gazik (70% alkoholu).
  • Możliwość odbioru telefonu kurierem rowerowym na terenie Wrocławia.
  • Zalecamy płatność kartą płatniczą.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. Napraw telefon bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced

Planujesz wymianę iPhone’a na nowy? Oddajesz swój telefon do naprawy i przez jakiś czas będziesz korzystał z innego iPhone’a, ale chciałbyś mieć na nim wszystkie swoje dane? Możesz je przekopiować, wybierając jedną z trzech opisanych metod. Każda z nich jest łatwa i szybka, nie wymaga też instalacji aplikacji innych firm. Jak to zrobić?

Po pierwsze, iOS jest niezwykle intuicyjny, interfejs jest prosty, minimalistyczny. Szybko odnajdziemy się w jego użytkowaniu. Jeśli posiadamy inne urządzenia Apple, iPhone będzie z nimi kompatybilny. W praktyce oznacza to, że przykładowo możemy wysyłać i odbierać SMSy nie tylko z iPhone'a, a ze wszystkich urządzeń Apple lub w momencie, gdy wyszukujemy w przeglądarce na jednym z urządzeń, wyniki wyszukiwania będziemy mieli również na innych urządzeniach Apple, które posiadamy.

Kontrola rodzicielska to przydatna funkcja w urządzeniach Apple. Pozwala ona dorosłemu opiekunowi na zdalne ograniczanie niepożądanych funkcji telefonów swoich dzieci. Dzięki niej rodzic może być pewny, że jego pociecha bezpiecznie korzysta z iPhona. Poniższy artykuł wyjaśnia poszczególne funkcje kontroli rodzicielskiej oraz podpowiada, jak je włączyć. 

iPhone to urządzenia premium, które nie mają sobie równych i wyróżniają się na tle konkurencji. Charakterystyczny symbol jabłuszka jest nieudolnie powielany przez wiele przedsiębiorstw na całym świecie. Jesteś nowym posiadaczem świeżutkiego iPhona i nie wiesz jakie aplikacje będą Ci najbardziej potrzebne? Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Prywatność w telefonie iPhone jest bardzo ważną kwestią, o jakiej nie należy zapominać. Dzięki temu zachowamy bezpieczeństwo własnych danych i będziemy spać spokojnie. Na co warto zwrócić uwagę? Jak chronić swoją prywatność w telefonie iPhone? O czym pamiętać?

Tradycyjny sposoby odblokowywania ekranu w iPhone (kod czy klasyczne "slide to unlock") przeszły w ostatnich latach do lamusa. Obecnie używa się już tylko funkcji Face ID i Touch ID z bardzo prostego powodu - są one praktyczniejsze i bezpieczniejsze. Tego, czym są Face ID i Touch ID oraz, jak używać tych funkcji, dowiesz się w niniejszym artykule.

Często słyszy się, że osoba, która raz kupi telefon z systemem iOS, już nigdy nie zdecyduje się na zakup telefonu z Androidem. Najczęściej spowodowane jest to nie przyzwyczajeniem, lecz faktyczną satysfakcją z użytkowania sprzętów od Apple. Kwestia sprowadza się przede wszystkim do wydajności urządzeń, czyli ich płynnego działania niezależnie od "wieku" posiadanego smartfona czy tabletu. Na czym polega więc najważniejsza różnica pomiędzy Androidem a iOS?

Zeszłoroczna generacja popularnej serii smartfonów uwielbianej marki jak zwykle wzbudziła ogromny entuzjazm użytkowników. Niestety podstawową wersję iPhone'ów 11 trapią rozmaite usterki, a jedna zdarza się nagminnie – zawieszający się ekran dotykowy, uniemożliwiający normalne korzystanie z urządzenia. Problem jest na tyle poważny, że producent rusza z globalną kampanią naprawczą.

Urządzenia mobilne marki Apple cieszą się ogromną popularnością. Na zapowiedzi i premiery kolejnych generacji iPhone'ów czy iPadów niecierpliwie czekają liczni entuzjaści – to fakt, z którym nie sposób dyskutować. Natomiast kwestia awaryjności sprzętów spod znaku nadgryzionego jabłuszka budzi już znacznie więcej wątpliwości. Jeżeli Twój smartfon albo mały, przenośny komputer zaczynają szwankować, oddaj go w ręce fachowców z Telefonarium!

Na współczesnym rynku możemy zaobserwować znaczący wzrost popularności powstawania placówek zajmujących się serwisem telefonów komórkowych. W przypadku uszkodzonej elektroniki warto jednak postawić na rzetelne rozwiązania. Zastanawiasz się, gdzie powinieneś oddać swojego smartfona? Poznaj kilka powodów przemawiających za wyborem Telefonarium. Zapraszamy!

Największa wiedza na temat serwisów smartfonów. Telefonarium deklasuje konkurencje

Głównym czynnikiem, którym nasz serwis wyróżnia się na tle licznej konkurencji, jest wieloletnie doświadczenie w reprezentowanej branży. Doskonale wiemy, w jaki sposób naprawić Twój telefon tak, aby nie musiał on wracać na stoły serwisantów. W skład oferty Telefonarium wchodzi niemal każda popularna marka. Nie ograniczamy się tylko do jednego producenta, ponieważ wiemy, że zapotrzebowanie na profesjonalny serwis jest ogromne. Zwłaszcza w tak dużej miejscowości, jaką jest Wrocław. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, a dzięki temu nasi Klienci odbierają z uśmiechem na twarzy w pełni sprawne urządzenia. Niczym wypuszczone z taśmy produkcyjnej!

Innowacyjne rozwiązania stanowią o sile naszego serwisu

Telefonarium regularnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego Klienta. Na naszej stronie internetowej znajdziesz tym samym szczegółowy cennik na usługi, takie jak serwis iPhone, Samsung, Huawei, LG bądź nawet Xiaomi. To ogromne ułatwienie, ponieważ już przed wizytą można oszacować, ile powinna wynieść naprawa usterki. Dodatkowo, dla większości serwisów oferujemy błyskawiczny tryb usługi na miejscu. W zaledwie kilkanaście minut jesteśmy w stanie wyeliminować szereg popularnych usterek, a każda praca charakteryzuje się profesjonalizmem i użyciem wyłącznie sprawdzonej klasy komponentów. Współpracujemy ze znanymi dostawcami części.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794