Telefonarium to profesjonalna naprawa telefonów Wrocław, usługi serwisu telefonów oraz innych usług związanych z telefonami komórkowymi, m.in.:


  • Serwis telefonów.
  • Serwis iPhone.
  • Serwis Samsung .
  • Serwis Xiaomi.
  • Naprawa Samsung, iPhone, Xiaomi.
  • Wymiana szybki IPhone, Samsung, Xiaomi.

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowa pogwarancyjna naprawa telefonów, która w 90% realizowana jest na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw. U nas naprawa telefonu bez wychodzenia z domu.
Naprawa telefonu poprzez kuriera nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy w 50 minut! Czy jakiś serwis zrobi to szybciej? Zamów kuriera

Breadcrumbs Advanced

No i stało się, firma Apple podniosła ceny swoich produktów. Zaczęło się od komputerów, co miało miejsce po WWDC 2022, kiedy producent zaprezentował swoje nowe Maci. Można było podejrzewać, że już wkrótce wzrosną też ceny innych produktów, a w tym przede wszystkim iPhone’ów. Dla wielu osób ceny smartfonów Apple już były stosunkowo wysokie, teraz trzeba się liczyć z tym, że zapłacimy za nie więcej. Czy dużo więcej?

Premiera nowego IPhone 14 już we wrześniu, ale już co nieco wiemy o tym, jak będzie on wyglądał i jakie otrzyma funkcjonalności. Nie wszystko jest jednak do końca jasne, są niepotwierdzone informacje i spekulacje na temat nowego modelu, które wywołują mnóstwo emocji, szczególnie u największych fanów iPhone’ów. Jak może wyglądać iPhone 14? Co nowy smartfon może zaoferować swoim przyszłym użytkownikom?

Jedną z najczęstszych awarii, z jakimi stykają się użytkownicy iPhone'ów jest niedziałający mikrofon. Zależnie od przyczyny dysfunkcji, można ją rozwiązać dosyć szybko samodzielnie, czasem jednak zdarza się, że poradzi z nią sobie tylko specjalistyczny serwis napraw. W tym artykule postaramy się przybliżyć Ci sposoby, które najczęściej sprawdzają się w tej nieprzyjemnej sytuacji i pomogą uporać Ci się z problemem.

Przez długi czas kupno nowego telefonu wiązało się z godzinami przenoszenia najważniejszych danych i kontaktów, zanim w końcu mogliśmy zacząć cieszyć się kupionym urządzeniem. Producenci smartfonów oraz aplikacji dostrzegli ten problem i wprowadzili możliwości ułatwiające przenosiny na nowy nabytek. Taką opcję w iPhone'ach zapewnia tytułowa funkcja Szybki Start.

Apple ma nieciekawą historię związaną z aktualizacjami swoich systemów. Często wiążą się one z wieloma brakami w zapowiadanych funkcjach oraz dużą ilością błędów, które zgłaszają użytkownicy i łatane są dopiero z czasem. Poniżej znajdziecie opis najnowszej aktualizacji, funkcji, jakie wprowadza oraz odpowiedź na pytanie, czy warto decydować się na aktualizację już teraz.

iPhone 13 to najnowsza propozycja smartfona od Apple obecna na ten moment w sprzedaży. Czy inwestycja w nowy model opłaca się bardziej niż w nieco starszy iPhone 12? W tym artykule porównamy te dwa, najbardziej wychwytywane smartfony od Apple i postaramy odpowiedzieć się na pytanie, który jest lepszy oraz jaki wybrać.

Upadki telefonów zdarzają się bardzo często. Niektórzy mają szczęście i telefon zawsze jest cały, inni niestety muszą zmierzyć się ze skutkami silnego uderzenia urządzenia o podłogę. Uszkodzenia mechaniczne mogą być różne, zarysowania obudowy nie wpływają negatywnie na pracę iPhone’a, ale na pewno sprawiają, że telefon traci swój estetyczny wygląd. Inaczej jest w przypadku, kiedy zbije się szybka lub co gorsza uszkodzony zostanie cały wyświetlacz. Wtedy konieczna jest wymiana uszkodzonego elementu.

Urządzenia elektroniczne nie zawsze z nami współpracują. Zdarza się, że zwyczajnie odmawiają posłuszeństwa w momencie najmniej oczekiwanym. Chcesz skorzystać ze swojego iPhone, ale on nie reaguje? Pojawia się tylko czarny ekran? Najprawdopodobniej Twój iPhone się zawiesił. Nie oznacza to jednak, że od razu potrzebujesz pomocy fachowca. Najpierw wypróbuj nasze sposoby na czarny ekran w iPhonie.

Zakup iPhone’a to duży wydatek, trzeba więc pamiętać, że jest to urządzenie podatne na awarie. Jednym z problemów jest przegrzewanie się iPhone’a. Zbyt wysoka temperatura może być oznaką bardzo wielu usterek, np. uszkodzenia systemów w urządzeniu. Czasem jednak jest to efekt przepełnienia pamięci czy też niewłaściwego korzystania z urządzenia. Co możesz zrobić, aby Twój iPhone utrzymywał optymalną temperaturę pracy?

Planujesz wymianę iPhone’a na nowy? Oddajesz swój telefon do naprawy i przez jakiś czas będziesz korzystał z innego iPhone’a, ale chciałbyś mieć na nim wszystkie swoje dane? Możesz je przekopiować, wybierając jedną z trzech opisanych metod. Każda z nich jest łatwa i szybka, nie wymaga też instalacji aplikacji innych firm. Jak to zrobić?

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794