Pogwarancyjny serwis telefonów!

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw.

Naprawa telefonu wysyłkowo nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy z wysyłką w 4-dni robocze! Czy serwis w Twoim mieście zrobi to szybciej?

 
Breadcrumbs Advanced

Serwis Samsung

Wymiana głośnika / naprawa dźwięku

Lp Usługi – Hardware Samsung Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Większość modeli Oryginał 40-140 30min - 2dni

Napawa telefonów Samsung to dla nas żaden problem

Jeszcze nie tak dawno Samsung skutecznie zawojował rynek telefonów, w tym także w naszym kraju. Wielki marsz Koreańczyków po zwycięstwo rozpoczął się od modelu Galaxy S, po którym wystarczyły trzy lata, by absolutnie zdominowali rynek smartfonów, nie zaniedbując jednocześnie innych segmentów. Dziś jego silną pozycję podkopali oferujący coraz lepsze telefony komórkowe chińscy konkurenci, jednak i Samsungi wciąż są popularne i cenione, toteż ich użytkowników nie brakuje. Potrzebom wszystkich spośród nich, którzy zamieszkują Wrocław bądź bywają tutaj, wychodzimy naprzeciw oferując fachowy serwis telefonów Samsung. Usterka będąca rezultatem zużycia lub zdarzenia losowego nie musi jeszcze oznaczać konieczności rezygnacji z dalszego użytkowania któregokolwiek z tych udanych urządzeń. Każda naprawa telefonów Samsung, jaką wykonujemy, odbywa się tak szybko, jak jest to możliwe, a jej cena nie jest wygórowana. Doświadczenie serwisanta i wysoka jakość części gwarantują skuteczność wszystkich reperacji.

Wykonywana przez Telefonarium naprawa telefonów Samsung zawsze jest szybka i pewna

Wiele bardzo udanych modeli telefonów, które wypuściła na rynek koreańska firma, z powodzeniem może służyć swoim użytkownikom przez bardzo długi okres. Niekiedy jednak na przeszkodzie temu stają mniej lub bardziej poważne defekty, będące czy to wynikiem zużycia, czy też upadków bądź uderzeń. Tak jak w większości współczesnych smartfonów, serwis telefonów Samsung oznacza bardzo często wymianę szybki. Do typowych elementów ulegających trudom użytkowania należą także zewnętrzne gniazda czy głośniki.

Niezależnie od tego, jaki problem dotyczy egzemplarza, z którym przychodzi do nas Klient, zawsze może on liczyć na najwyższą troskę o jakość wykonania usługi, a także na krótki czas jej realizacji. Kolejnym atutem przygotowanej przez nas oferty są niewygórowane ceny napraw. Dzięki temu wykonywany przez nas serwis telefonów Samsung niezmiennie cieszy się zainteresowaniem ze strony wielu użytkowników telefonów tej marki.

Jeśli więc gwarancja na telefon tego producenta już upłynęła, nie ma powodów do zmartwienia – bez najmniejszych problemów ani poważnych wydatków można będzie użytkować go tak długo, jak będzie tego potrzebował jego posiadacz, a zakup następnego rozważyć bez zbędnego i grożącego nietrafionymi wyborami pośpiechu. Zapraszamy do serwisu (naszą siedzibą jest Wrocław) a także do kontaktu telefonicznego bądź przez e-mail. Przekonaj się sam o najwyższej jakości naszej pracy.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Skontaktuj się z nami

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok