W dniu 18-10-2019 serwis czynny do 16:00!

W dniu 19-10-2019 serwis będzie nieczynny!

Serwis Telefonarium zapewnia profesjonalną obsługę klienta, kompleksowe pogwarancyjne naprawy telefonów, które 90% realizowane są na poczekaniu. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw i sprzedaży części zamiennych oraz współpraca z hurtowaniami GSM, wpływa dodatnio na jakość oferowanych usług i koszty napraw.

Naprawa telefonu wysyłkowo nigdy nie trwała tak krótko – czas realizacji naprawy z wysyłką w 4-dni robocze! Czy serwis w Twoim mieście zrobi to szybciej?

 
 
Breadcrumbs Advanced

Serwis Iphone

iPhone 6

Lp Usługi – Hardware iPhone 6 Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana szybki iPhone 6 (wyświetlacz nie może mieć przebarwień i dotyk musi być sprawny) jakość oryginału - 1-2 dni
- 40 min.
2 Wymiana kompletu wyświetlacz + szybka iPhone 6 zamiennik b.dobrej jakości 190zł 1-2 dni
200zł 40 min.
wyświetlacz (oryginał retina) 220zł 1-2 dni.
240zł 40 minut
3 Naprawa układu odpowiedzialnego za dotyk / digitizer jakość oryginału 190zł 5-10 godz.
220zł 2 godz.
4 Naprawa głośnika od rozmów 6 jakość oryginału 120zł 5-10 godz.
130zł 40 minut
5 Wymiana/Naprawa  łącza systemowego / gniazda ładowania 6 / wejścia słuchawek jakość oryginału 90-150zł 5-10 godz.
90-170zł 40 min.
6 Wymiana baterii / akumulatora 6 jakość oryginału 150zł 40 min.
130zł 5-10 godz.
7 Wymiana przycisku home/joy 6 jakość oryginału 130zł 5-10 godz.
150zł 40 min.
8 Wymiana przycisków bocznych iPhone 6 jakość oryginału 150zł 5-10 godz.
170zł 40 min.
 

Przy wymianie dwóch lub większej ilości części RABAT!

Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794
     

Z nami serwis iPhone nie musi być drogi

Bez wątpienia Apple prezentując przed laty pierwszego iPhone'a rozpoczął nową erę urządzeń mobilnych i wyznaczył pewne kierunki, którymi podąża się do dziś. Nie powinno dziwić więc to, jak bardzo telefony te są wciąż na naszym rynku popularne. Niesie to ze sobą duże zapotrzebowanie na skuteczny serwis iPhone. Tutaj ich użytkownikom zamieszkującym Wrocław z pomocą przychodzi Telefonarium, dla którego naprawa iPhone nie ma żadnych tajemnic. Kolejne generacje tych urządzeń zachwycają doskonałością zastosowanych podzespołów, którym zawdzięczają np. jakość obrazu czy zasięgu, jednak również udanym wyglądem. Zadanie ich serwisowania wymaga jednak odpowiednich kwalifikacji, dlatego warto powierzać je sprawdzonym fachowcom, którzy już nie raz dowiedli swojej skuteczności. Dzięki stosowaniu wyłącznie najlepszych części zamiennych i bogatemu doświadczeniu nasz serwis telefonów iPhone cieszy się uznaniem ze strony rosnącej liczby Klientów mogących nadal korzystać ze swoich w pełni sprawnych telefonów.

Nasz serwis iPhone sprawia, że nie musisz martwić się upłynięciem gwarancji na swój telefon

Szerokie możliwości, jakie otwiera przed użytkownikiem system iOS sprawiają, że każdy z telefonów iPhone może nam towarzyszyć przez cały dzień, czy to dostarczając rozrywki, czy też pomagając w przeróżnych codziennych czynnościach, czy wreszcie zapewniając łączność. Ta wielka intensywność użytkowania powoduje jednak, że ryzyko uszkodzenia aparatu, bądź po prostu zużycia którychś z jego podzespołów nie jest małe. Naprawa iPhone w wielu przypadkach jest jednak jak najbardziej możliwa i opłacalna – zwłaszcza, że Wrocław jest miastem, w którym działa doskonały serwis Telefonarium. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju problem będzie dotyczył danego egzemplarza, zawsze można się z nami skontaktować, a błyskawicznie sprawdzimy urządzenie i wykonamy niezbędne prace przywracając mu pełną użyteczność. Telefony Apple'a od samego początku nie należały do najtańszych, toteż warto sprawić, by każdy egzemplarz mógł służyć swojemu użytkownikowi tak długo, jak tylko będzie tego potrzebował. Zużycie poszczególnych podzespołów czy np. uszkodzenie ekranu nie musi być jeszcze powodem do zastępowania danego egzemplarza innym. Naprawa iPhona wykonana przez nasz profesjonalny zakład pozwoli przedłużyć jego życie. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza, że parametry techniczne tych telefonów zawsze były więcej niż przyzwoite, toteż jeszcze długo zdołają one sprostać rosnącym wymaganiom sprzętowym. Każdą usługę wykonujemy w jak najkrótszym czasie, w atrakcyjniej cenie, a przede wszystkim skutecznie. Zapraszamy.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Skontaktuj się z nami

Jedyny polecany pogwarancyjny serwis
telefonów na dolnym śląsku

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok